İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği 

Resmi Web Sayfası

MEB YILDIZLAR SONUCLARI

ANALİG SONUÇLARI





Duyuru
İstanbul Taekwondo İl temsilciliği görevine Veysel ÖKSÜZOĞLU atanmıştır. 

------------------------------------******------------------------------------------

İstanbul Taekwondo İl TemsilcisiVeysel ÖKSÜZOĞLU Tel: 0542 280 65 70

İstanbul Taekwondo İl Temsilcisi YardımcısıFeridun AYDOĞAN Tel: 0534 392 42 88

------------------------------------******------------------------------------------

Kuşak
 Terfi Sınavları yapacak olan kulüplerin dikkatine

Sınavlarında Uygulanacak Esaslar Madde 8

              a) Gıp sınavları OcakMayıs ve Eylül aylarında olmak üzere yılda üç kez yapılacaktırBelirtilen bu aylar haricinde yapılan kuşak imtihanları geçersiz kabul edilecektir.

b) Gıp kuşak sınavı yapacak olan tescilli salon / kulüp yetkili kişisi bir dilekçe ile yukarıda belirtilen aylardan en az 15 (On beşgün önce İl Temsilciliğine yazılı olarak başvuruda bulunacaktır.

c) İl Temsilcisi gerek görürse sınav tarihini ileri bir tarihe erteleyebilir.                                      

ç) İl Temsilcisi Gıp sınavlarına gözlemci gönderebilecek ve kuşak imtihanları görevli gözlemcinin nezaretinde yapılacaktır.

Sınav tarihini bildirmek için 
Veysel ÖKSÜZOĞLU Tel: 0542 280 65 70
Feridun AYDOĞAN   Tel: 0534 392 42 88

Yukarı da ki telefonlara Mesaj atamaları veya sinav@isttit.com adresine mail atmaları gerekmektedir duyurulur.

 

-------------------------------*****--------------------------------------------

MEB             OKUL  SPOR  FAALİYETLERİ  TAEKWONDO  GENÇLER İL  MÜSABAKASI

ONLİNE KAYIT

------------------------------******************--------------------------------------------------

 

TÜRKİYE TAEKWONDO FEDERASYONU İSTANBUL TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİ

MEB OKUL SPOR FAALİYETLERİ TAEKWONDO GENÇLER İL MÜSABAKALARI

M üsabakanın  Adı       : MEB  OKUL  SPOR  FAALİYETLERİ  TAEKWONDO  GENÇLER İL  MÜSABAKASI

Müsabaka  Tarihi           : 21-22-23-24 ŞUBAT2019
M üsabakanın  Yeri       : SARIYER KAPALI SPOR SALONU

M üsabaka  Hakem  Toplantısı : 08:00

M üsabaka   Antrenör  Toplantısı        : 08:30

M üsabakanın  Başlama  Saati  : 09:00

Müsabaka    Listelerinin                  Sunumu   Online kayıt işlemi   http://isttit.com/online/ Sayfasında, 18/02/2019  saat 23.59’a kadar  y apılacaktır.

NOT     : Esame    listeleri RESMİ     ANTRENÖR   veya    OKUL    BEDEN    EĞİTİMİ    VE    SPOR  Ö ĞRETMENİ  tarafından, tartı günü görevli hakemlere teslim edilecektir. (Hiç bir  şekilde veli, sporcu vb. Liste alınmayacaktır.)

Esame   Listeleri: İstanbul  İl Temsilciliği    kayıt sisteminden çıkarılıp 2 nüsha olarak teslim edilecektir. Aynı zamanda Okul

m üdürleri tarafından onaylanmış ESAME LİSTELERİ tartı hakemlerine teslim edilecektir.

OKUL        SPORLARI        SİSTEMİNDEN       ÇIKARTILMAMIŞ      VE        OKUL        MÜDÜRLERİ

TARAFINDAN ONAYLANMAYAN ESAME LİSTELERİ kabul edilmeyecektir.

NOT     : SİSTEMDE   KAYITLI     OLMAYAN  SPORCULAR  KAYIT    TARİHİ   VE    SAATİ   BİTTİKTEN

SONRA KESİNLİKLE İLAVE EDİLMEYECEKTİR.

S İKLETLER

 

GENÇ KIZLAR

 

42 KG

44 KG

46 KG

49 KG

52 KG

55 KG

59 KG

63 KG

68 KG

+68 KG

GENÇ ERKEKLER

 

45 KG

48 KG

51 KG

55 KG

59 KG

63 KG

68 KG

73 KG

78 KG

+78 KG

Okullar, her sıklette dilediği kadar sporcu ile yarışmalara katılabilecektir.

MÜSABAKA  PROGRAMI                  :

S İKLETLERİN GÜNLERİ TARTILAR YAPILDIKTAN SONRA AÇIKLANACAKTIR.

 

M ÜSABAKA  TARTISI   TARİH   VE  YERİ                       :

 

19 ŞUBAT 2019        SAAT; 11:00 - 17:00 ANADOLU YAKASI : MALTEPE MÜZAHİR SİLLE SPOR SALONU 
20 ŞUBAT 2019        SAAT; 11:00 - 17:00 AVRUPA YAKASI:      BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KOMPLEKSİ


 

T EKNİK TALİMAT                   :

1    – Gençler Kız ve Erkek 2001-2002-2003-2004 doğumlu sporcular müsabakaya girebileceklerdir.  

2    – Gençler Kategorisinde (kız-erkek1. Gıp (kırmızısiyahkuşak derecesine sahip olan sporcu öğrenciler katılacaklardır. Türkiye Taekwondo Federasyonundan onaylı kuşak durumunu gösteren resimli kimlik  kartı ile 2018-2019 yılı okul sporları lisansını birlikte getireceklerdir.

3    -- Kilolarda tolerans yokturSporcu öğrencilermahalli yarışmalarda hangi kiloda yarışmaya katıldıysa grup ve/veya Türkiye birinciliği yarışmalarında da aynı kiloda yarışmalara katılacaklardır. Sikletdeğiştirilemeyecektir. Aksi takdirde yarışmalara alınmayacaklardır.Kilo fazlası olan bir sporcu ikinci tartı hakkını kullanabilir.

4   -- Sporcular Müsabakaya; Okul spor faaliyetlerinde; Mahalli yarışmalarda sporcuların yanlarında bulundurulması zorunlu evraklar aşağıdadırZorunlu evrakları eksik olan sporcular yarışmalaraalınmayacaktır.

·  Nüfus Cüzdanı

·  Sporcu Öğrenci Lisansı (Branşa ait)

·  Esame Listesi(Ferdi sporcuların mahalli yarışmalarında zorunludur.) Okul takımı çalıştırıcısının,

·  Beden eğitimi  ve  spor öğretmeni olması veya taekwondo antrenörlüğü  belgesine sahip olması,

·  Sabıka kaydının olmaması,

·  Taekwondo müsabakalarında hak mahrumiyeti cezası almamış olması gerekmektedir.

2018-2019  yılı Okul Sporları lisansı, Kuşağını belirten Türkiye Taekwondo Federasyonu Kırmızı Kimlik Kartı, Kartı yoksa Federasyon sitesinden alınan interaktif çıktısı ile tartıya girilecektir.

5   - Müsabakalar elektronik sistem yapılacak olup tüm yarışmacılar; Video, replay uygulaması bütün kategorilerdeelektronik kask uygulaması ise yalnızca gençler kategorisinde yapılacaktır. Safeguard hariçElektronik çorap ve malzemelerini kendileri getireceklerdir.

6-  Müsabakalarda ancak Çalıştırıcı ve antrenörlerin; Mahalli, grup ve Türkiye birinciliği yarışmalarına “Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi” üzerinden çıkarılmış “Eğitici Kartı” ile katılmaları zorunludur2019 yılıvizesi olmayan antrenörler sporcuların arkasına çıkamazlar.

7-   Yapılacak müsabakalar; 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ TAEKWONDO BRANŞ Talimatlarına göre yapılacaktır.

8-   Hakemlerimiz Lacivert ceket, Lacivert Kravat, Gri Pantolon, Beyaz gömlek Beyaz Spor Ayakkabısı giyerek görev yerlerinde olacaklardır. Kıyafet şekil şartı zorunludur!

ÖDÜL             :

* 1. , 2. , 3. , 3. dereceye giren sporculara madalya verilecektir.

NOT                 : Talimatta yer  almayan  konularda  İstanbul İl  Temsilciliği, İL HAKEM KURULU  ve  İL TERTİP KOMİTESİ yetkilidir.


Görevli Hakemler

 

Ferudun Aydogan

Yaprak Avcı

MUSTAFA Kemal Göçkün

Teyfik Çelik

İlker Kayma

Kibar Uzuncavdar

Bektaş Özdemir

Nihat Şentürk

Hüseyin Çelik

Ali Koç

Burcu Arun

Güllü Kılıç

Mustafa Demirci

Ayşegül Hasanlar

Nazan Özel Başlantı

Tezcan Sirket

Ahmet Gezer

Ali kahraman

Kemal Kahraman

Şenol Turna

Ali Kahraman

Asena Balkaş

Aykut Altun

Doğan Kahraman

Emre Mustafa Dilek

Erkan Behram

Erkan Sahin

Esra Taşkın

Hacı Özel

Hakan görügen

Kerem Altay

Mehmet Polat

Muharrem Keskin

Murat Önel

Namık Hızarcıoglu

Rahime Kılıç

Batuhan Akkaya

Sevda Aysu

Sevgi aksoy

Şaban Mikdan Ant

Zeynel Turkeri

 

      - MÜSABAKALAR ORGANİZASYON KOMİTESİNCE YÜRÜTÜLECEKTİR.

 

        ORGANİZASYON KOMİTESİ

 

        KUBİLAY KALAYCIOĞLU

        FATİH KORKULU

        FİKRET DEMİR

        VEYSEL ÖKSÜZOĞLU

        FERUDUN AYDOĞAN

        AYHAN TANRIVERDİ

        İBRAHİM ÖZTÜFEK